KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815060
nr 1281 5060
Kurt Heinonen
(1915-1983), Finland
Oljemålning, Fiskeläge. Signerad. Olja på duk, Tjörn, 33x67 cm
Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:26:26
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr